Almara Soap

0,00 €

Zaujímavý rodinný príbeh, ktorý začala pani Veronika.

Dlhé roky pracovala v rodinnom podniku v oblasti PR a prišli jej do cesty dizajnové mydlá zo zahraničia, aj od lokálnych výrobcov.

Ako sama hovorí, vždy mala blízko ku kozmetike aj k bylinkám, vôňam do bytu, parfumom, proste ku všetkému voňavému. A tak sa postupne od roku 2014 pustila do výroby prírodných mydiel a zistila, že toto je smer, ktorým sa v živote chce uberať.

V roku 2019 začali vyrábať aj prírodnú kozmetiku, neskôr aj voňavé balíčky.

Dostupnosť: Skladom
SKU
almara

Nielen, že dbajú na správny výber použitých ingrediencií, vracajú sa späť k bylinkám a tradičnej výrobe, nebránia sa ani technológiám. Spájajú prírodu a technológie, rozum a dušu, krásu a funkčnosť s dôrazom na udržateľnú budúcnosť.

Produkty @Almara Soap uspokoja 3 zmysly: zrak, hmat a čuch. Mydlá vyrábané ručne, tradičnou metódou za studena. Kvalitné rastlinné oleje, obsahujú prírodný glycerín a oleje, ktoré sa spolu s ďalšími ingredienciami starajú o pokožku a nevysušujú ju.

Prírodné mydlá vyrábajú ako základnú starostlivosť o rôzne druhy pokožky. Obsahujú rastlinné oleje lisované za studena, bambucké a kakaové maslo, esenciálne oleje, bylinné výluhy a prášky, kakao, vločky, kozie mlieko, alebo aktívne uhlie. Pri používaní mydla vyrobeného touto metódou je pokožka jemnejšia a vyživená.

A čo fancy mydlá?

Nemusíte mať obavu z ich krásnych farieb a vôní. Zaujímavé dizajny a vône ovocia, kvetov, kávy či čokolády, no stále jemná a hydratovaná pokožka vďaka vysokému podielu slnečnicového a olivového oleja. Farbené sú len minerálnymi pigmentami, alebo čisto len prírodnými surovinami.

Okrem neodolateľných mydiel nás lákajú na kúpeľ plný bylín. Relaxačný kúpeľ vďaka soli do kúpeľa, povzbudivý, luxusný či kúpeľ na dobré sny, každý si vyberie. Scruby, masky, oleje, sos balzamy na ruky, starostlivosť o vlasy, pokožku tváre aj celého tela, to všetko v spojení s prírodou, bez pridaných umelých farbív, parabenov a neželaných ingrediencií.