MUSK

0,00 €

✅Jednoduchosť
✅Eko
✅Dizajn
✅Tradícia
✅Bez palmového pleja
✅Aj pre vegánov

Hodnoty prírodnej kozmetiky #MusK a zakladateľka pani Lucia, ktorá sa k jej výrobe dostala náhodou, keď ju kamarátka poprosila o výrobu handmade darčekov pre svadobných hostí.
Jej vzťah k ručne robeným veciam sa formoval dlho pred tým. Výroba mydiel ju ako vyštudovanú chemičku uchvátila a tak sa začala jej cesta mydlárky. Túžila na tom pracovať plnohodnotne, naplno a tak vznikol:

Dostupnosť: Skladom
SKU
MUSK

MusK➡️MYDLÁREŇ U SLEČNY KAPLÁNOVEJ

Pri používaní prírodnej kozmetiky úplne podvedome a automaticky začala študovať zloženie všetkých kozmetických výrobkoch v obchodoch aj doma. Vtedy zistila, aký koktejl chemických zložiek si dávame na telo.

Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne:
✅Rozumieť zloženiu
✅Vedieť presne, čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka
✅Používať prírodné zložky
✅Vyrábať s ohľadom na životné prostredie
✅Bez palmového oleja a živočíšnych tukov
✅ Vyrobené s túžbou potešiť nie len ruky, ale aj oči.

V MusK si môžete vybrať mydlo aj podľa obľúbenej farby, alebo ho zladiť s farbou vašej kúpeľne.
Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.

Šikovné ruky pani Lucie sa podpísali aj pod výrobu prírodných tuhých šampónov, ktoré si vyberiete podľa tipu vašich vlasov a pokožky.
Vďaka tomu, že neobsahuje vodu, nepotrebuje ani žiadne chemické konzervačné látky. Nenájdete v ňom ani silikóny a parabény, žiadne umelé vône.

Pod značkou MusK u nás nájdete aj bylinné olejové séra a šľahané maslá. ❤️

Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás.

#musk #prirodnakozmetika #mydlarenupanikaplanovej #tuhesampony #prirodnemydla #pharmacy #smetuprevas #viacakolekaren #lekarennanamesti #rimavskasobota