Ťuli a Ťuli

0,00 €

Ich príbeh nás zaujal, produkty očarili a tak ich s radosťou predstavujeme aj Vám.

Prírodná kozmetika, ???? pri ktorej zrode bola pani Lenka a jej už 6 ročný synček Matej. Zdravotné problémy s pokožkou, ktoré mal už ako bábätko, ju priviedli k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku.

Už ako 3 mesačný mal silný atopický ekzém, ktorý liečili kortikoidmi. Z prirodzenej túžby pani Lenky liečiť ho prírodnou cestou, ako ona hovorí, sa zrodila vášeň pre prírodnú kozmetiku. Chcela, aby kozmetika nielen hojila, ale aj regenerovala a vyživovala pokožku.

Dostupnosť: Skladom
SKU
Tuli Tuli

Výroba prebieha v rodinnom kruhu od roku 2015 a výsledkom je viac ako 60 produktov prírodnej kozmetiky.

Lenka zbierala a vyvíjala receptúry na prírodnej báze a dopracovala sa až k súčasnej podobe produktov.

Sila prírody:

Ťuli A Ťuli je vďaka správnemu výberu ingrediencií úplne bez parabénov, sulfátov, farbív a konzervantov. Ingrediencie z prírodných zdrojov zaisťujú až dvoj ročnú záruku.

✅100%:

Objavili silu prírodných esenciálnych olejov, rastlinných masiel a včelích produktov, ktoré sú zdrojom množstva vitamínov a minerálov potrebných pre výživu organizmu

60 produktov:

Za pomoci celej rodiny a správnemu výberu ingrediencií dnes pod značkou Ťuli A Ťuli nájdete starostlivosť o celé telo. Produkty sú balené v ekologických, vratných sklenených obaloch.

Vyskúšajte ich sprchové gély, šampóny pre rôzny tip vlasov, telové maslá, oleje, krémy, balzamy, pleťové vody, olej do kúpeľa, tyčinky na pery a ďalšie prírodné produkty, zdravé telo sa Vám odmení.

Matej Bublinka. Kto je to?

Rad produktov určených tým najmenším. ???? Prirodzene ochraňujú a hydratujú citlivú detskú pokožku, testované a vhodné aj pre najmenšie detičky.

  • olejová emulzia do kúpeľa
  • detský šampón
  • olej po kúpaní