Levito Banská Bystrica

Obchod Levito

Banská Bystrica

Námestie Š. Moysesa 1093/29

Obchod Levito

O obchode Levito

„BIO obchod Levito, Vaše miesto pre telo i dušu.“

Naša Zuzka už viac rokov

obľubuje bio produkty, lokálne slovenské a české spoločnosti, ktoré sa pri výrobe svojich produktov správajú šetrne k zdraviu aj k planéte a tak sa snaží podporiť ich predajom vo svojich lekárňach. To, že je to správna cesta sa jej potvrdilo aj vtedy, keď ju oslovil nápad konceptu z krásneho miesta-Stará tržnica v Banskej Bystrici. Podporila peknú myšlienku vytvoriť miesto, ktoré spája kultúru, gastronómiu, lokálne produkty a služby v krásnom historickom centre mesta.

obchod1

A tak sa dňa 12.12.2022 začala písať história BIO predajne LEVITO, ktorá plnohodnotne dopĺňa produkty a služby, ktoré v Starej tržnici v Banskej Bystrici nájdete. Srdcom projektu Starej tržnice sú remeselníci so zameraním na gastro a služby spojené s historickým konceptom toho, čo k tržnici patrí- mäsiarstvo, pekáreň, syráreň, kvetinárstvo, optika, ale aj kaviareň a rôzne zdravé produkty. V spojení s farmárskymi trhmi na vrchnom podlaží a oddychovou zónou je to ideálne miesto pre oddych a podujatia, ktoré môžete navštíviť.

Máme pre Vás široký sortiment bio produktov, maškrty, ktorým sa ťažko odoláva, pohladenie pre telo, prírodné mydlá, sprchové gély či relax v podobe aromaterapie. „Keď raz ochutnáte, ovoniate, nazriete, veríme, že sa k nám budete radi vracať.“ Tešíme sa na Vás v BIO obchode Levito, miesto pre telo i dušu.

obchod2

Náš tím v Obchode Levito

Zuzana Melušová

asistentka predaja

Keď k nám zavítate, milým úsmevom Vám pozdraví naša Zuzka. Študovala v Trnave a s malou prestávkou v Piešťanoch sa dostala až do Banskej Bystrice. Pýtate sa prečo? Hľadajte za tým lásku . Tá sa podarila a Zuzka žije so svojou rodinou v krásnom meste a vychováva tu synčeka Lukáška. Je to ich zlatíčko. Zuzka je naša kreatívna duša, ktorá miluje zdravé jedlo a tak Vám nezištne poradí, keď sa s ňou dáte do reči.

Právom povieme - všestranná. Doma napečie, navarí, venuje sa Lukáškovi, medzi tým odbehne do fitnescentra, vo voľnom čase načerpá energiu v prírode a ak sa stretne s novou situáciou, bez ťažkostí si s ňou poradí. Ako sama hovorí: „ Som rodený samouk a som za to vďačná. Zuzka, ďakujeme, že si.

Zuzana

Erika Jurčová

asistentka predaja

Ak poznáte príslovie „ V zdravom tele zdravý duch“, presne to je naša Erika. Aj keď sa roky venuje predaju, jej veľkou vášňou je zdravý životný štýl a zdravé jedlo, ktoré si kedykoľvek navarí aj sama. Ak ju chcete stretnúť, príďte k nám, alebo choďte do fitnescentra. Potešíte ju zdravou fajnotou, výletom do prírody a dobrou knihou.

Erika je veselá a milá, s radosťou Vám poradí, ak si u nás nebudete vedieť vybrať. Pri každom kroku cez náš prah nezabudnite na úsmev. Môže sa Vám totiž stať, že Vás stihne odfotiť. Fotenie je jej vášeň, radosť a projekt, na ktorom stále pracuje a vzdeláva sa. Erika, ďakujeme, že si.

Erika