Pre partnerov

Táto sekcia je venovaná budovaniu spolupráce v oblasti B2B segmentu. Ak ste majiteľom domova sociálnych služieb, adosky, mobilného hospicu, denného stacionára alebo vlastníte ambulaciu a potrebujete pre váš biznis partnera, ktorý poskytuje kvalitný servis a služby ste na správnom mieste.

Sme sieť rodinných lekárni, kde našim poslaním je venovať maximálne úsilie o starostlivosť našich pacientov. Máme široké portfólio služieb a možno aj práve preto sa nám dlhodobo darí nadväzovať spolupráce s novými zákazníkmi v tomto segmente.

Medzi základné odlišnosti od konkurencie patria tri hlavné okruhy, ktorým sa aktívne venujeme:

1, Poskytujeme klasickú lekárenskú službu, kde v dnešnej dobe hlavne venujeme maximálne úsilie na získanie a zabezpečenie problémových a výpadkových liekov, či zdravotníckych pomôcok. Spolupracujeme s desiatkami dodávateľov, čo nám dáva možnosť pružnejšieho objednávania.

2, Budujeme ako prvá lekáreň systém aktívnej lekárenskej ambulancie, to znamená, že vďaka prístrojovému vybaveniu od švajčiarkej firmy Axon vieme urobiť rýchle screeninogvé testy. Prístroje sú prenosné, vieme kedykoľvek prísť a otestovať vašich klientov. Pri testovaní sa venujeme aktuálnej téme Covid-19, zápalovým faktorom, prevencii rakoviny hrubého čreva, kompletný biochemický screening ako aj pečeňové testy a testy na cholesterol. Výsledky poskytujeme do 15 minút.

3, V rámci našich prevádzok tvoríme bio-eko zóny, čo znamená, že aktuálne máme v našom portfóliu navyše primárne česko-slovenské hand-made manufaktúry, ktoré dbajú svojím zložením a balením hlavne o ekologickosť a udržateľnosť. (Musk, Ponio, Tierra Verde, Almara Soap, Aromaoleje Levito a iné.) Aktívne sa venujeme aj aromaterapii, kde vieme pomôcť v rôznych zdravotných oblastiach.

Aj tieto aspekty nás predurčujú k tomu, aby sme po viac ako desať ročných skúsenostiach na trhu vedeli byť spoľahlivý partner na spoluprácu s Vami.

Čo vieme ponúknuť?

Spoluprácou s nami sa budeme snažiť uľahčiť váš manažment s dodávkou liekov. Výrazne ušetrime čas, komunikujeme pružne, expresne a vieme vám priradiť osobného farmaceuta. Takisto môžeme zabezpečiť dovoz liekov priamo k vám, ktorýkoľvek deň. Okrem klasickej dodávky liekov a zdravotníckych pomôcok vieme ponúknuť zaujímavý systém spätných bonusov, prostredníctvom ktorých viete ďalej rozvíjať vaše podnikanie.