Eko-bio zóna

Našou víziou bolo priniesť zdraviu prospešné produkty reflektujúce moderné trendy zdravého životného štýlu. Vznikla idea vytvorenia eko-bio zón, prostredníctvom ktorých sa podarilo našim zákazníkom priblížiť produkty bez laktózy, lepku, cukru, alergénov, ktoré budú zároveň vegánske či vegetariánske.

Na trhu je množstvo firiem a my sme sa snažili nájsť partnerov, ktorý svoju prácu robia kvalitne a srdcom tak ako to robíme my. Podstatou našich spoluprác je priniesť prémiové eko-bio produkty bližšie k vám do našich lekární. Aktuálne máme v portfóliu viac ako 30 česko-slovenských manufaktúr, ktoré v takejto rozsiahlej podobe nenájdete spolu nikde na okolí. Rozširujeme naďalej svoje obzory, kontinuálne sa v tejto téme vzdelávame, dopĺňame portfólio produktov a hľadáme nových partnerov v zahraničí.

V eko-bio zóne aktuálne nájdete firmy : Tierra verde, Musk, Ponio, Chistee, Almarasoap, Two cosmetics, Ťuli a ťuli, Lovely food, Goodways, Aromaoleje Levito, CBD Swiss med, Mixit, Pure nuts, Brix, Modrá púpava, Bio racio dia, Včelobal, Ecoheat, Stadler form, Big boy, Fit & tasty, Magu, My raw joy, Vitami well, Nocco, Froosh, Coconaut, Frank fruities a iné.

Ak chcete zmeniť svoj životný štýl a ste zástancom ekologickej kozmetiky, alebo radi využívate produkty zložené iba z prírodných látok, alebo vás fascinuje zero waste, či ekologická výroba a baliace materiály z ktorých sú naše produkty ste na správnom mieste. Ak preferujete vegánstvo alebo vegerariánsktvo, nemôžete si dopriať produkty z lepku alebo len chcete milo prekvapiť a potešiť svojich blízkych netradičným darčekom tak naša eko-bio zóna je tým správnym riešením.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-12 z 15

Page
na stránku
 1. Almara Soap
  0,00 €
 2. Big Boy
  0,00 €
 3. Brix
  0,00 €
 4. Fit & Tasty
  0,00 €
 5. CHISTEE
  0,00 €
 6. jack ´N jill
  0,00 €
 7. Mixit
  0,00 €
 8. My Raw Joy
  0,00 €
 9. Yoga-Day
  1,00 €
 10. Tierra Verde
  0,00 €
 11. Ťuli a Ťuli
  0,00 €
 12. MUSK
  0,00 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-12 z 15

Page
na stránku